Uitslagen

Resultaten vanaf 2016

 

zie WWW.SHOURI.CLUB 

 

 

Resultaten 2015

 

Open Antwerps Kampioenschap 17 oktober (zie krantenknipsel)

Duo Kadetten Heren   Jorgi Vermeiren & Dries Snellings                                                          Goud   
Duo Miniemen Heren  Jelle Rasschaert & Arthur Van Laere                                                      Brons  
Duo Miniemen Heren  Senne van Broeck & Toon Smet                                                            5° plaats 
Duo Miniemen Heren  Jonas Van Goethem & Matthias De Decker                                             4° plaats 



Wedstrijd 12-13 september NL - Nijmegen (zie krantenknipsel)

Duo Kadetten Heren   Dries Snellings & Jorgi Vermeiren                                                          Zilver      
Duo Miniemen Heren Arthur Van Laere & Jelle Rasschaert                                                      Zilver      
Duo Miniemen Heren  Toon Smet & Senne van Broeck                                                            4° plaats 

  

Belgisch Kampioenschap op 21 maart te Brunehaut

Duo Kadetten Heren Jorgi Vermeiren & Dries Snellings                                                           Goud       
Duo Miniemen Heren Jelle Rasschaert & Arthur Van Laere                                                       Goud      
Duo Miniemen Mixed Toon Smet & Liene Van Eynde                                                               Goud      
Duo Miniemen Heren Matthias De Decker & Jonas Van Goethem                                             Brons     
Duo Miniemen Mixed Senne van Broeck & Lara Van Goethem                                                 Brons     
Duo Kadetten Mixed Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren                                                     Brons     
Duo Miniemen Dames Lara Van Goethem & Liene Van Eynde                                                   4° plaats
Duo Miniemen Heren Senne van Broeck & Toon Smet                                                            5° plaats

 

Clubkampioenschap op 7 maart

Elke deelnemer mocht een prachtige medaille en een 'club fluo hesje' in ontvangst nemen !

Ook onze stoere panda's ontvingen een aandenken.

Daar op ons clubkampioenschap uiteraard deelnemen primeert op uitslagen, vermelden we ook dit jaar hier geen uitslagen.

 

Open Oost Vlaams Kampioenschap te Melsele 14-15 februari

Duo Kadetten Heren   Dries Snellings & Jorgi Vermeiren                          Zilver    
Duo Kadetten Dames           Maaike Van Eynde & Lien Valepyn                       Goud    
Duo Miniemen Heren Senne van Broeck & Smet Toon                          Brons
Duo Miniemen Heren Arthur Van Laere & Jelle Rasschaert                    Goud   
Duo Miniemen Heren Jonas Van Goethem & Mathias De Decker           Zilver   
Duo Kadetten Mixed  Lien Valepyn & Dries Snellings                            Goud    
Duo Kadetten Mixed  Jorgi Vermeiren & Maaike Van Eynde                  Brons   
     
Groundfight preminiemen heren   Tuur De Ruysscher Goud    
Groundfight preminiemen heren  Caspter D'Hondt                                                 Zilver   
Groundfight preminiemen heren  Rens Van Puyvelde                                            Brons   
Groundfight preminiemen heren  Nathan D'Hondt                                                4° plaats
Groundfight miniemen heren      Wout Bels                                                        Zilver   
Groundfight preminiemen dames Lena Vaal                                                          Brons   
Groundfight Kadetten dames      Maaike Van Eynde                                             Zilver   

 



Friesland (NL) 17 januari

Duo Kadetten heren        Dries Sellings & Jorgi Vermeiren                       Goud    
Duo Kadetten mixed    Lien Valepyn & Dries Snellings                       Goud   
Duo Kadetten meisjes   Maaike Van Eynde & Lien Valepyn                  Zilver  
Duo Miniemen mixed   Marie Greefs & Senne van Broeck                   Zilver  
Duo Kadetten mixed    Jorgi Vermeiren & Maaike Van Eynde Brons  

 

Resultaten 2014

Groundfight te Aalst 8 november

                                Arthur Van Laere                                           Goud  
  Marie Greefs Brons
  Wanners Feys 4° plaats
  Lander Feys 5° plaats
  Mathis Van Meirvenne 5° plaats
  Wout Bels 5° plaats

 

Groene Hart Tornooi te Boskoop (NL) 1 november

Duo U15 Mixed            Lien Valepyn & Dries Snellings                        Goud 
Duo U15 Dames Maaike Van Eynde & Lien Valepyn                   Goud 
Duo U15 Heren Dries Sellings & Jorgi Vermeiren                     Zilver 
Duo U15 Mixed Jorgi Vermeiren & Maaike Van Eynde  Zilover 
Duo U10 Mixed  Marie Greefs & Senne van Broeck                    Brons 

 


Open Antwerps Kampioenschap 18 oktober

Duo U15 Heren            Jorgi Vermeiren & Dries Snellings                   Goud      
Duo U15 Mixed Dries Snellings & Lien Valepyn Goud
Duo U10 Mixed Senne van Broeck & Marie Greefs Zilver

 

 

 

Nijmegen (NL) 20 september

Duo U12 Mixed            Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren             Goud        
Duo U15 Dames Lien Valepyn & Maaike Van Eynde Zilver
Duo U15 Mixed Dries Snellings & Lien Valepyn Zilver
Duo U15 Heren Jorgi Vermeiren & Dries Snellings Zilver
Duo U10 Mixed Marie Greefs & Senne van Broeck Zilver

 

 

Belgisch Kampioenschap

Fighting U15 Dames     Julie Delen                                                  Goud         
Duo U12 Mixed Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren Zilver
Duo U15 Heren Jorgi Vermeiren & Dries Snellings Goud
Duo U15 Dames Lien Valepyn & Maaike Van Eynde Goud
Duo U15 Mixed Dries Snellings & Lien Valepyn Zilver
Duo Senioren Mixed Evelien Loir & Matthias Van Leuvenhaege Zilver
Duo Open Mixed          Matthias Van Leuvenhaege & Evellien Loir       Goud         

 

Den Haag op 22 Maart 2014

Duo U10 Mixed            Senne van Broeck & Marie Greefs                  Zilver        
Duo U15 Dames Maaike Van Eynde & Lien Valepyn Goud
Duo U12 Mixed Jorgi Vermeiren & Maaike Van Eynde Goud
Duo U15 Mixed Robin Cools & Lien Valepyn Brons

 

 

Clubkampioenschap op 15 maart

Alle aanwezigen zijn naar huis gegaan zijn met een medaille!

Daar op ons clubkampioenschap uiteraard deelnemen primeert op uitslagen, vermelden we hier de uitslagen niet.

 

Open Noord-Hollandse Kampioenschap te Beverwijk (NL) op 9 Maart

Duo System

U15 (Jongens) Jorgi Vermeiren & Robin Cools Goud
Senioren                  Evelien Loir & Matthias Van Leuvenhaege            Brons
U15 (mixed) Robin Cools & Lien Valepyn Zilver
U12 (mixed) Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren Zilver
U10 Marie Greefs & Senne Van Broeck Zilver
U15 (meisjes) Lien Valepyn & Maaike Van Eynde 5° plaats


Open Oost-Vlaamse Kampioenschap te Beveren op 8-9 februari

Duo System

Senioren                  Evelien Loir & Matthias Van Leuvenhaege            Goud           
U15 (mixed) Robin Cools & Lien Valepyn Zilver
U15 (jongens) Jorgi Vermeiren & Robin Cools Zilver
U12 (mixed) Lien Valepyn & Maaike Van Eynde 5° plaats
  Jorgi Vermeiren & Jelle Rasschaert 7° plaats
  Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren 7° plaats

Groundfight 

U8 -20                    Wannes Feys                                                   Goud       
  Xander Verbraeken Zilver
U8 -22 Norah Van Raemdonck Goud
  Alex Rumes Veyron Zilver
  Mathis Van Meirvenne Brons
U8 -24 Lena Vael Zilver
  Benne Huylebroeck Brons
U8 +22 Louise Bulterys Goud
  Amelie Lion Zilver
  Nina Van Bunderen Brons
U10 -23 Leah Snellings Zilver
  Marie Greefs Brons
U10 -26 Siebe Boone Zilver
U10 -26.5 Bjarne Thys Zilver
  Diego Maes Brons
U10 -30                          Lander Feys                                                     Brons                                    
U10 -32 Amin Harrouch Goud
  Mathis Bulterys Brons
U10 -35 Xeno Maes Brons
U12 -30 Alexander Van Hove Brons
U12 -32 Wout Bels Brons
U12 -35 Toon De Cleen Brons
U12 -43 Maaike Van Eynde Goud
  Jelle Rasschaert Brons
U15 -35 Dries Snellings Brons
U15 -41 Isa Sarkaya Brons
U15 -55 Tom Wilssens Zilver
  Gianni Baert Brons
U15 +55 Thomas Cooremans Brons
U15 dames -46 Lien Valepyn Brons
U15 +55                         Lani Baert                                                        Zilver                                    

 

 

Resultaten 2013

Wereldkampioenschap Jeugd Boekarest (Roemenië) op 22-23-24 november


Evelien en Janthe hebben puik gepresteerd!!

Eerste wedstrijd met 4 punten verschil! Wat wil je meer als coach. 
Vervolgens moesten ze tegen Duitsland. Hier besloot de jury dat Duitsland beter was en verloren we jammer met 2 punten. In de herkansingen kwamen we uit tegen Oostenrijk uit. Na een gelijkstand zijn we met een half punt verloren. Net 1 jurylid te weinig overtuigd ...

Wetende dat Duitsland in de finale staat en Oostenrijk in de halve finale (voor Brons) staat hebben ze gewoon een zware loting gehad  Maar hun prestatie was TOP!!!! 


Western European Championschip (te Gent) op 2 - 3 november

 Senioren (women)            Evelien Loir & Janthe Wauters (Saigen)                Goud                                 
 U18 (women)  Evelien Loir & Janthe Wauters (Saigen)  Zilver 
 U12 (men)  Robin Cools & Jorgi Vermeiren  Brons
 U12 (women)  Lien Valepyn & Maaike Van Eynde  4° plaats 
 U12 (mixed)  Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren  Zilver 
 U12 (mixed)  Lien Valepyn & Robin Cools  Brons 
 U12 (mixed)  Jelle Rasschaert & Lien Valepyn   4° plaats 

 

Open Antwerps kampioenschap op 1- 20 oktober

Fighting Kadetten dames -52  Julie Delen                                                         Goud                                  
Fighting Kadetten dames -57 Julie Delen Goud
Duo Miniemen Lien Valepijn & Maaike Van Eynde Brons
Duo Miniemen Robin Cools & Jorgi Vermeiren 5° plaats
Duo Miniemen Maaike Van Eynde & Lien Valepijn Goud
Duo (mixed) Miniemen Robin Cools & Lien Valepijn Zilver
Duo (mixed) Miniemen  Jorgi Vermeiren & Maaike Van Eynde Brons
Duo (mixed) Miniemen Jelle Rasschaert & Lien Valepijn 5° plaats

 

Open Bert van Haren 2013 te Hilversum (NL) op 21 september 

 Duo Beloften Meisjes  Evelien Loir & Janthe Wauters (Saigen)                Goud                                 
 Duo Junioren Meisjes  Evelien Loir & Janthe Wauters (Saigen)  Goud
 Duo Miniemen Jongens   Jorgi Vermeiren & Robin Cools  4° plaats 
 Duo Miniemen Meisjes  Lien Valepyn & Maaike Van Eynde  Zilver 
 Duo Miniemen Mix  Robin Cools & Lien Valepyn  Brons 
   Maaike Van Eynde & Jorgi Vermeiren  4° plaats 
                                         

 

 

 Resultaten '12

Clubkampioenschap - Sint-Niklaas op 10 maart
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Tijgers Lana Bombeke Goud
Tijgers Arne Van Broeck Zilver
Tijgers Michiel Opalfvens Brons
Draken Nicky Massy Goud
Draken Nathan Houpels Zilver
Draken Lien Valepyn Brons
Belgisch Kampioenschap - Ronse (03/03 - 04/03)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Beloften meisjes/mix Linn Wauman/Evelien Loir 2e Plaats
Hamburg Open - Hamburg (Duitsland)) (17/02)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Beloften meisjes Linn Wauman/Evelien Loir 2e Plaats

Resultaten '11
Wereld Kampioenschap jeugd - Gent (11/11 - 12/11 - 13/11)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Beloften meisjes Linn Wauman/Evelien Loir 7e Plaats

* Linn en Evelien hebben een leeftijdscategorie hoger deelgenomen!

Antwerps Open Kampioenschap - Deurne (22/10 - 23/10)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Kadetten meisjes Linn Wauman/Evelien Loir Zilver
Kadetten mixed Linn Wauman/Evelien Loir Brons
German Open - Hanau (Duitsland) (01/10 - 02/10)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Beloften meisjes (Pro-Day) Linn Wauman/Evelien Loir 9e Plaats

* Linn en Evelien hebben een leeftijdscategorie hoger deelgenomen!

Belgisch Kampioenschap - Comines (07/05 - 08/05)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Kadetten meisjes Linn Wauman/Evelien Loir Zilver

Open Limburgs Kampioenschap - Houthalen-Oost (02/04 - 03/04)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Kadetten meisjes gevorderd Linn Wauman/Evelien Loir Zilver
Senioren Open Joke De Wolf 4e

Hamburg Open - Duitsland (26/03 - 27/03)

Lindsay en Evelien hun eerste deelname als selectie van de V.J.J.F. vzw.

Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Kadetten meisjes Linn Wauman/Evelien Loir Goud

Clubkampioenschap - Sint-Niklaas (19/03)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Groep 1 Gianni Baert Goud
Groep 1 Tom Wilssens Zilver
Groep 1 Michiel Opalfvens Brons
Groep 2 LaurensVan Noten Goud
Groep 2 Nicky Massy Zilver
Groep 2 Lani Baert Brons

Open Noord Holland - Beverwijk (Nederland) (20/02)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Kadetten meisjes Linn Wauman/Evelien Loir Goud
Kadetten jongens Nathan Houpels/Basil Van Roy Brons

Open Oost-Vlaams Kampioenschap te Nieuwkerken-Waas (12/02 - 13/02)
Samengevat
Categorie Wie? Medaille
Beloften beginners Linn Wauman/Evelien Loir Goud
Beloften beginners Joke De Wolf/Jakob Van Herck Zilver
Kadetten meisjes gevorderd Linn Wauman/Evelien Loir Zilver
Kadetten beginners Nathan Houpels/Basil Van Roy Brons
Beloften gevorderd Linn Wauman/Evelien Loir 5e